Nová metóda prevencie proti COVID-u 19

Autor: Juraj Rašla | 10.4.2020 o 16:37 | Karma článku: 3,95 | Prečítané:  1168x

Slovenský vedec prof. Batmany z chýrnej univerzity v Krtíšovciach navrhol novú metódu prevencie proti nákaze novým koronavírusom SARS-COVID-2.

Profesor Batmany z Krtíšoviec nie je len uznávaný vedec, ale je aj športovec a zapálený speleológ, ktorý navštívil už všetky naše jaskyne. (Na Slovensku je 7100 jaskýň!)  Zapísal sa aj do Guinnessovej knihy rekordov tým, že našu najdlhšiu jaskyňu, ktorej dĺžka je 41 km, preliezol na kolieskových korčuliach.

Profesor si už dávno všimol, že najčastejšími návštevníkmi jaskýň sú okrem speleológov netopiere. Roky a roky vedcovi potom vŕtalo hlavou, prečo netopiere v jaskyniach spia, na rozdiel od jaskyniarov, dolu hlavou.

Keď sa aj do Krtíšoviec dostal chýr o novom koronavíruse, začal si profesor o ňom študovať všetky dostupné odborné informácie. Dočítal sa, že pôvodným hostiteľom koronavírusu boli netopiere. V tomto momente profesor objavil, že netopiere spia dolu hlavou preto, lebo sa chránia pred netopierím vírusom.

Profesor Batmany o svojom objave ihneď informoval Centrálny krízový štáb. Štáb okamžite vyslal policajnú letku, aby profesora dopravila do Bratislavy na mimoriadne zasadnutie Centrálneho krízového štábu. Profesor tu všetkých členov štábu podrobne informoval o svojej metóde. Štáb sa rozhodol okamžite vyskúšať novú metódu. Na testovanie sa dobrovoľne prihlásili všetci členovia štábu, ktorí ešte nemali pozitívne testy na koronavírus.

Pri testovaní podal pomocnú ruku aj nový predseda parlamentu, ktorý odviedol profesora a celý Centrálny krízový štáb k pamätným prašiakom, kde sa ako deti hrávali mnohí budúci významní podnikatelia, politici a biznismeni. Pod vedením profesora sa všetci dobrovoľníci zavesili na prašiakoch za nohy dolu hlavou.  

Po dvoch hodinách museli všetkých dobrovoľníkov vrátane profesora odviezť do nemocnice na Kramároch s obrovskými bolesťami hlavy. Na Kramároch hrdinov privítali všetky sestričky a zaspievali im na privítanie známu pieseň „Sestričky z Kramárov“. Hrdinov ihneď hospitalizovali bez obligatórneho čakania na Centrálnom príjme. Všetkým urobili testy na nový koronavírus a potom dostali tabletky proti bolesti hlavy.

Všetci hospitalizovaní členovia Centrálneho krízového štábu boli na druhý deň prepustení na reverz a odobrali sa na mimoriadne zasadnutie štábu. Štáb konštatoval, že testovanie novej metódy profesora Batmanyho bolo úspešné, lebo ani u jedného testovaného pacienta sa nepotvrdil nový koronavírus. Štáb schválil používanie novej preventívnej metódy s tým, že pred polohovaním dolu hlavou sa aplikujú lieky proti bolesti hlavy.

Iba profesora Batmanyho si nechali v nemocnici na ďalšie pozorovanie. Profesor totiž navrhol, aby sa prestali používať rúška, lebo ani netopiere ich nenosia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Fico sa nechystá zo Smeru odísť, je však pripravený zmeniť správanie

Pellegrini a Raši by mali po závratnej kariére robiť pre Smer, tvrdí Fico.

DNES PÍŠE NATAŠA HOLINOVÁ

Dni hnevu

Sledujeme pokus o uchopenie moci katolíckou časťou obyvateľstva.


Už ste čítali?