Vážení ochrancovia prírody,

Autor: Juraj Rašla | 1.6.2020 o 6:19 | (upravené 1.6.2020 o 13:08) Karma článku: 3,45 | Prečítané:  1098x

dovoľujeme si Vám oznámiť, že sme vyriešili trvalo udržateľný rozvoj našej civilizácie. Zastavíme otepľovanie planéty, znečisťovanie morí a oceánov a likvidáciu lesov a pralesov. 

Nemusíte sa už zaoberať ochranou prírody a môžete sa venovať svojim záľubám a zábavám. Konečne je možné rozpustiť všetky neziskovky a mimovládky.

WGGI (World-Global-Gen Informacion), Ltd. so sídlom v Mocpudoch je vlastníčkou patentovaných genetických informácií o ľudskej DNA. Pomocou nášho softvéru „WGGI solution“ dokážeme v DNA čítať ako v knihe, dokonca aj v slovenčine. Vieme urobiť zmenu na zvolenej sekvencii DNA a na 3D tlačiarni si môžeme hneď preveriť výsledok našej práce.

Do sekvencie DNA, kde je uložená informácia o budúcej výške dospelého človeka, sme vložili upravenú informáciu, ktorá zabezpečí, že nová generácia ľudí bude o 50 % menšia.   

Vďaka tomuto zmenšovaniu každej nasledujúcej generácie bude priemerná výška ľudí o 100 rokov necelých 6 cm, t.j. človek bude 30-krát menší, ale jeho hmotnosť bude 27 000-krát menšia. Z porcie, z ktorej sa dnes naje jeden človek, sa o 100 rokov naje 27 000 ľudí.

Pomocou siete dcérskych spoločností zapožičiavame po celom svete naše genetické informácie o DNA. Ľudskú DNA si môžete od nás zapožičať napr. pri narodení dieťaťa na celý život, alebo aj jednorázovo - pri sexe.

Ponúkame aj bezúročné pôžičky napr. na jednorazový, opakovaný, prerušovaný alebo dokonca SS-Gruppen sex pre priaznivcov sado-maso.

Máme pripravené mladomanželské pôžičky, ale pre nezáujem sa málo poskytujú . O sex je záujem, ale o manželstvo nie je. Keď páry konečne manželstvo uzavrú, už nespĺňajú podmienku mladosti. V takom prípade poskytujeme pôžičku pre seniorov na spomienku na sex.

Nielen spomienky, ale každú zmienku o sexe napr. v literatúre alebo v televízii spoplatníme. Veľmi obľúbená je aj maša mobilná aplikácia „WGGI sex po telefóne“.

Mame pre Vás ešte jednu dobrú správu. Podarilo sa rozlúštiť DNA už väčšiny zvierat a rastlín. Naša finančná skupina je vlastníčkou týchto patentovaných DNA informácií. Budeme spoplatňovať využívanie ale aj ochranu každého živočícha a rastliny, ktorej DNA vlastníme.

Samozrejme, na ochranu celých ekosystémov budeme poskytovať primeranú zľavu každému, kto bude podporovať naše ochranárske aktivity v oblasti ľudských zdrojov priamej aj nepriamej demokracie, založenej na našich hodnotách.

S potešením sme práve prijali správu, že aj Slovensko chce využívať našu Biobanku a príslušné zákony sa príjmu v skrátenom konaní.

Aktuálna je naša akcia na podporu výskumu COVID-19. Požičiavame zadarmo komplexnú informáciu o RNA nášho vírusu SARS-CoV-2 a prípadne ďalších našich vírusov. Náklady za pôžičku nám zaplatí priamo Komisia EÚ.

V prípade akýchkoľvek nejasností sme Vám pripravení pomôcť a môžeme k Vám poslať aj viacerých našich ochrankárov.

 

Za našu trvalú udržateľnosť!

Za trvalý rast našich ziskov!

 

            Dobrak Babrak Dabrak                                

                                                           Predseda predsedníctva spoločností WGGI                        

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čas na zadné dvierka

Právny štát sa odkladá. Poľsko a Maďarsko zrejme prinútia Úniu k ústupu.

Nového šéfa polície vyberá aj Spišiak. Prišli štyri prihlášky

Konečné slovo pri výbere bude mať minister Mikulec.


Už ste čítali?